Przystosuj kształt

lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb

Prezentery z tworzywa w estetyczny sposób zareklamują oferowane produkty i będą służyć przez długie lata.

Nieograniczone możliwości wycinania kształtów pozwalają na realizację najśmielszych pomysłów – a my znajdujemy rozwiązania. Wyjątkowa struktura tworzywa zapewnia odpowiedni poziom sztywności i termoplastyczności przy zachowaniu naturalniej przezroczystości. Oferujemy produkty z nadrukiem wykonanym bezpośrednio na tworzywie metodą sitodruku, tampondruku, nadruku cyfrowego. Wyklejamy elementy folią ploterową, naklejamy również naklejki z offsetu. Tworzywa, z którymi pracujemy: PMMA (pleksi), PC (poliwęglan), PVC (PCW), PET (poliester), HIPS, ABS (polistyren) HDPE (polietylen), PP (polipropylen).Dodatkowe pliki informacyjne:

139.2.19.1.E-demonstrator-naladowy.pdf


łatwość obróbki mechanicznej i termicznej: cięcie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, toczenie, piaskowanie, polerowanie, grawerowanie, gięcie na zimno, gięcie na gorąco, różnego rodzaju termoformowanie, wygrzewanie relaksacyjne, zgrzewanie, spawanie oraz klejenie

znakomita odporność na chemikalia, promieniowanie UV i zmienne warunki atmosferyczne oraz na starzenie, w jednocześnie łatwo poddają się recyklingowi

dopuszczone do kontaktu z żywnością

lekkie, trwałe i łatwe w czyszczeniu oraz nietłukące

transparentne (przepuszczalność światła na poziomie nawet 90%)

Zapewniamy

AWykonanie na podstawie briefu (Waszych wytycznych) innowacyjnego projektu świeżo stworzonego produktu POSM, na co składa się wizualizacja, opis techniczny zawierający informacje: gabaryty, zastosowane surowce, możliwe obciążenia... no i cenę dla zadanych ilości. Istotne znaczenie ma fakt, jakie informacje otrzymamy od Was, co wpływa na trafność w Wasze oczekiwania oraz przebieg projektowania, ale służymy swoim doświadczeniem i pomocą, w wyniku czego, udaje się nam wykonać często kilka propozycji projektowych.


BWykonanie prototypu wybranego przez Was nowego produktu POSM, którego powstanie weryfikuje ewentualne błędy i sprawdza, czy produkt spełnia założenia. Tu nie omijamy żadnych składowych, a jeśli się pojawiają możliwości – doskonalimy produkt. Prototyp powinien stać się kopią późniejszych egzemplarzy produkcji seryjnej. Jedynym wyjątkiem jest bardzo kosztowne przygotowanie oprzyrządowania jak np: forma do produkcji plastiku metodą wtrysku, czy druk offsetowy.


COchronę prawną w postaci przedłożenia umowy zabezpieczającej obie strony, włącznie z regulacją własności praw autorskich do nowo powstałego produktu POSM.


DW ustalonym terminie wywiązanie się z produkcji seryjnej powstałej na podstawie zaakceptowanego prototypu oraz projektu technicznego.


EOostawę zapakowanych i zabezpieczonych produktów we wskazane miejsce, a jeśli zachodzi taka potrzeba – montaż nowego produktu POSM w dowolnej placówce, gdzie ma być eksponowany.