ECOPLEX siłacz z tworzywa

lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb

Regał na bazie półki z formy wtryskowej, składany z powtarzalnych modułów.
Uniwersalny, przydatny przy wsparciu sprzedaży, szczególnie dla ciężkich produktów

np. oleje, nawozy, produkty w butelkach (obciążenie na półkę do 60kg, obciążenie całego regału do 240 kg). Bardzo wiele możliwości modyfikacji (poza konstrukcją zasadniczą półki 650x440x58cm), praktycznie dowolna kolorystyka, możliwość tworzenia ciągów zabudowy. Dzięki naszej inwencji może być dedykowany pod produkt. Przyciąga uwagę solidnością i bezpośrednią dostępnością produktu.
Minimalny nakład 50 szt.


Ekologia - po okresie eksploatacji podlega recyklingowi

Trwałość - znacznie trwalszy i wytrzymały od innych rozwiązań, przewyższa je nośnością oraz znacznie bardziej odporny na uszkodzenia

Praktyczność – odporny na działanie szkodliwych odczynników i łatwy w czyszczeniu, posiadający atest na styczność z towarami żywnościowymi

Atrakcyjność - pozwala dobrać dowolną kolorystykę elementów (wg palety RAL), łatwy do wzbogacenia indywidualną grafiką i strukturą dobranego materiału

Prostota – lekki i łatwy w montażu, sprytnie pakowany w nieduży karton, wielorazowego zastosowania

Zapewniamy

AWykonanie na podstawie briefu (Waszych wytycznych) innowacyjnego projektu świeżo stworzonego produktu POSM, na co składa się wizualizacja, opis techniczny zawierający informacje: gabaryty, zastosowane surowce, możliwe obciążenia... no i cenę dla zadanych ilości. Istotne znaczenie ma fakt, jakie informacje otrzymamy od Was, co wpływa na trafność w Wasze oczekiwania oraz przebieg projektowania, ale służymy swoim doświadczeniem i pomocą, w wyniku czego, udaje się nam wykonać często kilka propozycji projektowych.


BWykonanie prototypu wybranego przez Was nowego produktu POSM, którego powstanie weryfikuje ewentualne błędy i sprawdza, czy produkt spełnia założenia. Tu nie omijamy żadnych składowych, a jeśli się pojawiają możliwości – doskonalimy produkt. Prototyp powinien stać się kopią późniejszych egzemplarzy produkcji seryjnej. Jedynym wyjątkiem jest bardzo kosztowne przygotowanie oprzyrządowania jak np: forma do produkcji plastiku metodą wtrysku, czy druk offsetowy.


COchronę prawną w postaci przedłożenia umowy zabezpieczającej obie strony, włącznie z regulacją własności praw autorskich do nowo powstałego produktu POSM.


DW ustalonym terminie wywiązanie się z produkcji seryjnej powstałej na podstawie zaakceptowanego prototypu oraz projektu technicznego.


EDostawę zapakowanych i zabezpieczonych produktów we wskazane miejsce, a jeśli zachodzi taka potrzeba – montaż nowego produktu POSM w dowolnej placówce, gdzie ma być eksponowany.