Cudowna SKLEJKA

thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb

Sklejka

Przyjemna dla oka
Delikatna w dotyku
Miękka i delikatna

Dziś jeden z popularniejszych materiałów z uwagi na ekologię (dodatni przyrost masy drzewnej w europie) oraz końcowy efekt. Dzięki technologii cyfrowej obróbki otrzymujemy efektowny,  trwały ekspozytor łatwy w transporcie. Nadruk UV, grawerowanie, dodatkowe elementy z innych materiałów wzbogacają jego oddziaływanie na klienta.
Zapewniamy przemyślany i przeliczony konstrukcyjnie projekt realizowany w oparciu o programy cad/cam. Wizualizację finalnego produktu.
Pracę na wyselekcjonowanym surowcu, zarówno ze Skandynawii jak i zza wschodniej granicy. Cyfrową dokładność obróbki, realizowaną na maszynach CNC (zarówno frezarki jak i lasery)


Ekologia - po okresie eksploatacji powraca do nas w przetworzonej postaci

Trwałość - znacznie trwalszy od rozwiązań kartonowych, przewyższa je nośnością i możliwościami konstrukcyjnymi

Elastyczność - pozwala dobrać inne materiały dla osiągnięcia efektu “wow”

Prostota - zazwyczaj płaski, łatwy w transporcie, poręczny, łatwy do złożenia. “Tak przez przypadek mam go przy sobie, w bagażniku”.

Zapewniamy

AWykonanie na podstawie briefu (Waszych wytycznych) innowacyjnego projektu świeżo stworzonego produktu POSM, na co składa się wizualizacja, opis techniczny zawierający informacje: gabaryty, zastosowane surowce, możliwe obciążenia... no i cenę dla zadanych ilości. Istotne znaczenie ma fakt, jakie informacje otrzymamy od Was, co wpływa na trafność w Wasze oczekiwania oraz przebieg projektowania, ale służymy swoim doświadczeniem i pomocą, w wyniku czego, udaje się nam wykonać często kilka propozycji projektowych.


BWykonanie prototypu wybranego przez Was nowego produktu POSM, którego powstanie weryfikuje ewentualne błędy i sprawdza, czy produkt spełnia założenia. Tu nie omijamy żadnych składowych, a jeśli się pojawiają możliwości – doskonalimy produkt. Prototyp powinien stać się kopią późniejszych egzemplarzy produkcji seryjnej. Jedynym wyjątkiem jest bardzo kosztowne przygotowanie oprzyrządowania jak np: forma do produkcji plastiku metodą wtrysku, czy druk offsetowy.


COchronę prawną w postaci przedłożenia umowy zabezpieczającej obie strony, włącznie z regulacją własności praw autorskich do nowo powstałego produktu POSM.


DW ustalonym terminie wywiązanie się z produkcji seryjnej powstałej na podstawie zaakceptowanego prototypu oraz projektu technicznego.


EDostawę zapakowanych i zabezpieczonych produktów we wskazane miejsce, a jeśli zachodzi taka potrzeba – montaż nowego produktu POSM w dowolnej placówce, gdzie ma być eksponowany.