Ciągniemy do światła

lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb
lorem ipsum dolor sit thumb

Kaseton

Kaseton - najskuteczniejsza forma reklamy, daje dużą widoczność i zapamiętywalność, ale tylko wówczas, jeśli jest wykonany profesjonalnie. Światło przyciąga uwagę klientów.

Charakteryzuje się trwałością, elegancją oraz estetyką wizualną. Dzięki odpowiednim połączeniom ten złożony z brył tworzywa stelaż - stanowi jednolitą formę. Grafika jest frezowana i podklejona plexi o odpowiednim kolorze, nadaje głębię i efekt 3D. Dzięki takiemu rozwiązaniu, podświetlone jest tylko grafika logo kasetonu, która skutecznie przyciąga uwagę potencjalnych klientów.

Dobór oświetlenia stanowi istotną kwestię przed stworzeniem kasetonu, dlatego tak dobieramy źródła światła, aby były ekonomiczne, efektowne oraz dopasowane do danej reklamy. Plexi daje szansę formowania nieograniczonej liczby kształtów, dlatego kaseton z PLEXI stanowi rozwiązanie również wtedy, gdy szukasz niebanalnej formy dla podkreślenia charakteru Twojej działalności.


Dodatkowe pliki informacyjne:

195.6.19.1.A-Toper-Miele_kaseton(BW).pdf


Główne funkcje kasetonów:

Informacyjna

Reklamowa

Podniesienie konkurencyjności

Kreowanie wizerunku.

Zapewniamy

AWykonanie na podstawie briefu (Waszych wytycznych) innowacyjnego projektu świeżo stworzonego produktu POSM, na co składa się wizualizacja, opis techniczny zawierający informacje: gabaryty, zastosowane surowce, możliwe obciążenia... no i cenę dla zadanych ilości. Istotne znaczenie ma fakt, jakie informacje otrzymamy od Was, co wpływa na trafność w Wasze oczekiwania oraz przebieg projektowania, ale służymy swoim doświadczeniem i pomocą, w wyniku czego, udaje się nam wykonać często kilka propozycji projektowych.


BWykonanie prototypu wybranego przez Was nowego produktu POSM, którego powstanie weryfikuje ewentualne błędy i sprawdza, czy produkt spełnia założenia. Tu nie omijamy żadnych składowych, a jeśli się pojawiają możliwości – doskonalimy produkt. Prototyp powinien stać się kopią późniejszych egzemplarzy produkcji seryjnej. Jedynym wyjątkiem jest bardzo kosztowne przygotowanie oprzyrządowania jak np: forma do produkcji plastiku metodą wtrysku, czy druk offsetowy.


COchronę prawną w postaci przedłożenia umowy zabezpieczającej obie strony, włącznie z regulacją własności praw autorskich do nowo powstałego produktu POSM.


DW ustalonym terminie wywiązanie się z produkcji seryjnej powstałej na podstawie zaakceptowanego prototypu oraz projektu technicznego.


EDostawę zapakowanych i zabezpieczonych produktów we wskazane miejsce, a jeśli zachodzi taka potrzeba – montaż nowego produktu POSM w dowolnej placówce, gdzie ma być eksponowany.